Bezoek auditteam

3 april 2023

Vandaag hebben we bezoek gehad van een auditteam, dat onze school, ons onderwijs langs 'de lat van de inspectie' heeft gelegd. We hebben aan het eind van de dag prachtige feedback mogen ontvangen. Het auditteam heeft ons blij en verheugd achtergelaten met drie mooie aanbevelingen, die ervoor gaan zorgen dat we nog 'beter' worden. Wij zijn super trots!

We hebben aan het eind van de dag prachtige feedback mogen ontvangen. Het auditteam heeft ons blij en verheugd achtergelaten met drie mooie aanbevelingen, die ervoor gaan zorgen dat we nog 'beter' worden. Wij zijn super trots!

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.